Zakrzepica żył głębokich często dotyczy nóg, dlatego ryzyko jej wystąpienia znacznie wzrasta w przypadku osób o ograniczonej ruchomości po wszelkiego rodzaju operacjach. Długotrwałe leżenie w łóżku podczas rekonwalescencji i brak ruchu mogą doprowadzić do powstania zakrzepów w obrębie żył głębokich, które w efekcie mogą doprowadzić do zatorowości płucnej, a nawet do śmierci. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie przed zakrzepicą. Pomogą w tym oferowane przez nas podkolanówki oraz pończochy uciskowe.

Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się nie tylko po operacjach. To również sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych oraz operacji. Pończochy uciskowe powodują bowiem nacisk na ściany żył głębokich oraz powierzchniowych, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstania zatorów oraz zatrzymania krążenia krwi.

Oferowane przez nas pończochy oraz podkolanówki uciskowe pochodzą od cenionych na rynku producentów bielizny pooperacyjnej takich jak Lipoelastic.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl