ul.Zeusa 43 | 72-006 Mierzyn | tel: 887117799 | e-mail: machalskak6@gmail.com

Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Pokaż Filtry

Ukryj Filtry

Pończochy uciskowe

Ryzyko zakrzepicy żył głębokich, często występującej w obszarze nóg, stanowi istotne zagrożenie, szczególnie dla osób ograniczonych w ruchu po przeprowadzonych operacjach. W przypadku długotrwałego leżenia w łóżku podczas okresu rekonwalescencji, brak aktywności może sprzyjać powstawaniu zakrzepów w obrębie żył głębokich. Te potencjalnie niebezpieczne skrzepy mogą prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak zatorowość płucna, a nawet zagrożenie życia. Dlatego tak istotne jest zapewnienie skutecznej ochrony przed ryzykiem zakrzepicy. W tym celu warto sięgnąć po oferowane przez nas pończochy uciskowe.

Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko istotne po operacjach, ale także stanowią skuteczną metodę zabezpieczenia podczas różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych i operacji. Pończochy uciskowe wywierają właściwy nacisk na ściany zarówno żył głębokich, jak i powierzchniowych, co skutecznie zmniejsza ryzyko powstawania skrzepów oraz potencjalnych komplikacji związanych z krążeniem krwi.

Nasza oferta obejmuje pończochy uciskowe oraz podkolanówki, które zapewniają optymalne wsparcie w prewencji zakrzepicy. Te produkty są dostarczane przez cenionych producentów bielizny pooperacyjnej, takich jak Lipoelastic. To zaufane marki, które gwarantują wysoką jakość i skuteczność.

Pamiętaj, że zabezpieczenie przed ryzykiem zakrzepicy jest niezwykle istotne dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa. Wybierając nasze pończochy uciskowe, inwestujesz w skuteczne środki prewencyjne, które pomogą Ci uniknąć potencjalnych zagrożeń i osiągnąć pełny powrót do zdrowia po przeprowadzonych zabiegach medycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl