ul.Zeusa 43 | 72-006 Mierzyn | tel: 887117799 | e-mail: machalskak6@gmail.com

O firmie

Cztery lata temu powstał mój pierwszy sklep z bielizną specjalistyczną dla Amazonek.

Początkowo była to tylko bielizna dla Pań po mastektomii, jednak  z biegiem czasu asortyment się powiększał , przybywało produktów i nowych kategorii.  Przybywało klientek, które szukają sopecjalistycznej bielizny pooperacyjnej- nie tylko po mastektomii.

Ponieważ jestem z zawodu pielęgniarką i wiem jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja po zabiegu w sklepie pojawiały się nowe marki i modele bielizny pooperacyjnej. Naturalnie powstały dwie bardzo obszerne grupu produktów.Sklep jest wspierany przez FB - tam staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Na prowadzonym FB umieszczam wiadomości z zakresu onkologii i coraz częściej chirurgii plastycznej.Chirurgia plastyczna to nie tylo operacje biustu - to wiele innych zabiegów, to również zabiegi dla mężczyzn dbających o swój wygląd. Aby robić to dobrze zdecydowałam o  rozddzileniu tych tematów i zbudowaniu nowego miejsca dla Pacjentek i Pacjentów po zabiegach chirurgii estetycznej. W ten sposób powstała pooperacyjna.pl gdzie znajdziecie Państwo najlepszej jakości bieliznę pooperacyjną , gdzie wykorzystując moje doświadczenie i wiedzę ułatwimy przejście przez okres pooperacyjny i szybki powrót do formy. 

 

Oferujemy najlepsze modele biustonoszy, pasów i ubranek pooperacyjnych, które zagwarantują  Ci komfort, lepszy efekt i szybszy powrót do zdrowia - Pamiętaj część sukcesu zależy od Ciebie, zależy jak zadbasz o to co zrobił Chirurg.

Masz wątpliwości dzwoń 9-19 poniedziałek - piątek oraz w soboty 10-15 . 

zapraszam Kasia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl